Mājas lapu izstrāde

Mēs izstrādājam modernas un adaptīvas mājas lapas, kuras veidojam atbilstoši jūsu vajadzībām, radot individuālus dizaina risinājumus.

Katrai mājas lapai ir bāzes SEO uzstādījumi, kas uzlabo mājas lapas tēlu meklētajos (piem.Google).

Mēs vadām klientu un palīdzam atrast labāko risinājumu arī pēc tam, kad mājas lapas izstrāde ir pabeigta.

Jūs varēsiet administrēt mājas lapu patstāvīgi, jo mēs apmācīsim, kā darboties ar administrēšanas paneli, vai arī, protams, Jūs varat uzticēt to mums.

Mājas lapu veidi

Uzņēmuma mājas lapa – tā ir vizītkarte un pilns jūsu pakalpojumu apraksts. Mājas lapā Jūs varat kompakti un ērti ievietot visa veida informāciju par Jums un Jūsu pakalpojumiem, kā arī tas ļauj klientiem uzturēt kontaktus ar jums.

Landing (mērķa) lapa – ir paredzēta, lai mudinātu apmeklētāju veikt noteiktas darbības. Piemēram, nopirkt produktu, parakstīties jaunumiem, nosūtīt jautājumu utt.

Mērķa lapā tiek preentēts kāds jūsu pakalpojums vai produkts.
Tam var būt arī mērķis – savākt potenciālā klienta e-pastu, lai savlaicīgi pārveidotu viņu par klientu.

Mērķa lapa ir labākais veids, kā reklamēt noetiktu lietu, radīt interesi par to
un vākt informāciju par jūsu klientiem vai potenciāliem klientiem.
Mēs izveidojam Google draudzīgas, adaptīvas Landing lapas ar pamata SEO iestatījumiem.

Blogs/Ziņas – šāda tipa lapa ir diskusiju vai informatīva vietne, kas publicēta tīmeklī, tas ir veids, kā dalīties ar ideju, viedokli vai jaunumiem masā, ko vada indivīds, cilvēku grupa vai uzņēmums. Tā var būt patstāvīga vietne vai arī citas vietnes sastāvdaļa.

Individuāli projekti –  ir projekti, kuri nebūs kādā no augtsāk minētajiem veidiem, jo cik daudz ir pakalpojumu, tik daudz ir arī mājas lapu mērķu. No tiem var izdalīt piemēram – online apmācību mājas lapas, semināru mājas lapas utml.