LOGO

Logo jeb logotips (no grieķuλόγος — ‘vārds’ un τύπος — ‘nospiedums’), arī firmas zīme,[1] ir grafisks attēlojums, zīme vai simbols, kas ļauj atšķirt viena uzņēmuma ražoto vai piedāvātos pakalpojumus no citiem konkurentiem. Tas ir uzņēmuma stila svarīgākais elements, kuram ir vislielākā nozīme uzņēmuma produkcijas vai pakalpojumu atpazīšanā. Reklāmas efektivitāti lielā mērā var palielināt, ja firmas logo būs atpazīstamāks, jo vairāk cilvēki pamanīs reklāmu tikai atpazīstamā logotipa dēļ. Logotips uzskatāms par uzņēmuma “seju”.

BANERI

Piedāvājam izveidot reklāmas banerus, kurus Jūs varēsiet izvietot internetā, savā lapā vai sociālajā profilā. Mēs veidojam oriģinālus banerus – dažāda izmēra un dažāda formāta, pēc Jūsu vajadzības.

Kā arī veidojam reklāmas plakātus – kas palīdzēs izreklamēt un pastāstīt par Jūsu pasākumu.

FOTO

Mēs piedāvājam rediģēt jūsu foto vai attēlu.

Ja jums ir attēli, kurus vēlaties labot, piemēram, labs foti, bet ar sliktu fonu vai vēlaties izveidot fotoattēlu īpašam mērķim, varat lūgt mūs veikt izmaiņas jūsu attēlā.

Mēs nevaram padarīt fotoattēlu kvalitāti labāku, nekā tas ir, bet mēs varam strādāt pie apgaismojuma un kontrasta, lai tas izskatās labāk.

Tāpat mēs varam apgriezt attēlu vai pēc nepieciešamības mainīt attēla formātu. Vienkārši pasakiet to, kas jums nepieciešams, un mēs to izdarīsim.