Bieži uzdotie jautājumi

Mājas lapas

Vai man ir jāmaksā par materiālu meklēšanu?

Ir gadījumi, kad par materiālu meklēšanu ir jāmaksā – tas notiek, ja pēc attiecīgā temata ir grūtības materiālu meklēšanā vai Ja ir pieejami tikai maksas materiāli.

Mēs izmantojam tikai materīalus ar brīvu licenci un pieejamos mums maksas materiālus – attēlus no (piemēram) google mēs neizmantojam – jo tie var tikt sargāti ar autortiesībām.

Vai es varēšu administrēt savu mājas lapu?

Jā, mēs apmācam klientus kā veikt izmaiņas mājas lapā, katram klientam tiek iemācīts kā rīkoties tieši ar viņa mājas lapu.

Cik daudz laika aizņem mājas lapas izstrāde?

Mājas lapas izstrāde var aizņemt no 3 dienām līdz dažām nedēļām – tas ir atkarīgs no tā – cik sarežģīta ir mājas lapa, no pieejamiem/iesniegtiem materiāliem un mūsu noslogojuma. Ja klients nav nodrošinājis materiālus – teksti, foto, video – tad mēs patstāvīgi piemeklējam vai izveidojam tos.

Vai var maksāt pa daļām?

Jā, mēs piedāvājam veikt maksājumu 2 daļās – pirms darba uzsākšanas Jums ir jāveic 50% mājas lapas izstrādes apmaksa un pēc tam – pirms mājas lapas nodošanas atlikušie 50%.

Klientu atbalsts

Vai turpinat strādāt ar klientiem pēc projekta pabeigšanas?

Jā, mēs turpinam atbalstīt klientus arī pēc projekta pabeigšanas. Mums ir izveidota speciāla vietne, kur klienti var pieprasīt mājas lapas administrēšanas darbus, tur var redzēt izpldes procesu un var to ietekmēt.

Vai Jūs apmācat klientus?

Mēs apmācam klientus darboties ar savu mājas lapu, bet tikai bāzes iemaņas, kā – mājas lapas papildināšana un administrēšana, bet ne to kā veikt globālas izmaiņas, lai netīšām klients “neskar” failus, kas var ietekmēt mājas lapas darbu.

Kā saņemt attālināto palīdzību?

Lai saņemtu attālinātu palīdzību, jums jāinstalē speciāla programma, kuru šeit var lejupielādēt bez maksas. Tā ir pieejama gan Windows operētājsistēmai, gan Mac.

Ja Jums ir grūtības šīs programmas instalēšanā – lūdzu ssazināties ar mums, mēs mēģināsim Jums palīdzēt ar skype palīdzību – ja arī tas nav, tad lūdzu sazināties ar mums pa telefonu +37128254805

Vai Jūs izbraucat pie klientiem?

Mēs varam sarunāt tikšanās vietu vai varam atbraukt pie klienta (šajā gadījumā var tikt pieprasīta maksa – atkarīgs no attāluma)

Epasts un Piekļuves

Kā man ar Jums sazināties, ja nevaru pieslēgties epastam/profilam/mājas lapai?

Jūs varat sazināties ar mums caur – facebook, instagram, whatsapp, viber, skype, pa telefonu vai caur klientu paneli (uzdodot uzdevumu) – mēs uzdosim Jums jautājumus lai pārliecinātos, ka runājam tieši ar Jums. Ja nevarat pieslēgties mājas lapai vai profilam klientu panelī – ir standarta procedūras lai saņemtu paroli uz epastu.

Ja es aizmirsu epasta paroli, vai man ir jāsazinās ar Jums?

Jā, Jums ir jāsazinās ar mums, bet mēs varēsim Jums palīdzēt, tikai gadījumā, ja esat pirkuši hostingu ar mūsu starpniecību, pretējā gadījumā Jums būs jāiziet pieejamā standarta procedūra – paroles saņemšanai.

Kas ir epasta uzstādīšana ierīcē?

Mēs varam iestatīt e-pastu jūsu datorā, mobilajā tālrunī vai planšetdatorā, tad Jums nebūs jāiet internetā un jāievada lietotājvārds un parole, lai pārbaudītu pastu – vēstules nāks tieši jūsu ierīcē.

Vispārēji jautājumi par web

No kā ir atkarīga mājas lapas cena?

Cena ir atkarīga no tā – cik sarežģīta ir mājas lapa, no pieejamiem/iesniegtiem materiāliem un mūsu noslogojuma. Ja klients nav nodrošinājis materiālus – teksti, foto, video – tad mēs patstāvīgi piemeklējam vai izstrādājam tos – tas var radīt papildus izmaksas.

Cik ātri es redzēšu rezultātus?

Pirmie rezultāti būs pirmajās divās dienās (parasti). Mēs veidojam pagaidu lapu ar Jūsu kontaktiem, lai Jūsu potencilalie klienti var ar Jums sazināties.

Kas ir domēns?

Domēns ir Jūsu mājas lapas adrese internetā, parasti tas ir firmas/projekta nosaukums. Aiz punkta ir domēna zona – piemēram LV – ir Latvija, IT – ir Itālija utt. Ir arī universāli domēni – tādi kā org, com, eu utt.

Domēna piemērs: www.mansnosaukums.lv

Kā izvēlēties domēna vārdu?

Jūs varat izmantot Jūsu firmas/pakalpojuma nosaukumu vai saīsinājumu, aiz punkta liekot attiecīgu domēna zonu – LV, RU, IT utt. Ja Jūs sniedzat pakalpojumus Latvijā – ieteicams ir izmantot – LV.

Vairāki domēna vārdi ir aizņemti – pārbaudīt pieejamību Jus varat šeit>>

Kas ir hostings?

Hostings ir vieta – kur tiek glabāti visi Jūsu mājas lapas faili. Tieši tā pat kā foto glabājas Jūsu datorā.

Vai Jums ir darbu piemēri?

Jā, mūsu darba piemērus Jūs varat apskatīt sadaļā “Klienti“.

Grafikas pakalpojumi

Es vēlos Logo, bet nezinu kādu, vai Jūs to varat izdomāt?

Protams, mēs izdomāsim un izstrādāsim Jūsu Logo. No sākuma iesūtīsim projekta skici un Ja Jūs tas apmierinās – mēs izveidosim jau gatavu Logo.

Vai Jūs arī printējat banerus un plakātus?

Mēs sadarbojamies ar kompānijām, kas piedāvā tipogrāfijas pakalpojumus. Ja vēlaties izprintēt gatavo plakātu vai baneri – lūdzu sazināties ar mums.

Audio un Video pakalpojumi

Cik ātri Jūs veidojat video?

Katrs projekts ir individuāls, laiks ir atkarīgs no ļoti daudziem faktoriem. Minimālais dienu skaits ir – 3 dienas.

Cik ātri Jūs apstrādājat audio un mūziku?

Parasti, mēs rediģējam audio failus 24 stundu laikā. Ļoti retos gadījumos tas var aizņemt mazāk laika.

Vai Jūs varat mainīt mūzikas formātu?

Jā, mēs varam nomainīt formātu jebkuram audio failam.

Vai Jūs varat pārtaisīt dziesmu , lai es varu to likt kā zvanu savā iPhone?

Jā, lai uz iPhone uzstādītu savu zvana melodiju – ir jābūt speciālam audio formātam un noteiktam mūzikas garumam. Mēs varam to izdarīt un iemācīt Jums, kā to dabūt Jūsu telefonā.